Dore Direkt Pazarlama l Forum
Lütfen Sitemize Kayıt Olunuz!
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM 1724
Lütfen Sitemize Kayıt Olunuz!
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM 1724
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dore Direkt Pazarlama Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 21 kişi Salı Haz. 09, 2020 6:13 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 73 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sibel_kilicer

Kullanıcılarımız toplam 41 mesaj attılar bunda 25 konu
Sende Doreye Katıl
Eylül Katalogu
En son konular
» FİLİNKA MİKROFİBER PÜSKÜLLÜ MOP YEDEK
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 5:32 pm tarafından zekicandan

» Dogu Anadolu
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:52 am tarafından zekicandan

» Güney Dogu
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:52 am tarafından zekicandan

» para kazann varmııı
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:42 am tarafından zekicandan

» sakaryadan dore ailesine katılmak isteyenler
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 12:27 am tarafından doresakarya

» Dore Ürünleri Hangi Kargoyla Geliyor???
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:22 pm tarafından zekicandan

» Kayıt oldum ancak katalog gelmedi????
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 5:28 pm tarafından mkl_merwe

» ürünler hakkında bilgilendirme
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 5:26 pm tarafından mkl_merwe

» ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 5:24 pm tarafından mkl_merwe

En iyi yollayıcılar
zekicandan
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM Bar_leftACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_voting_barACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM Bar_right 
mkl_merwe
ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM Bar_leftACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_voting_barACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM Bar_right 
putri
ARZU
doreistanbul
cicim
afifeac
AYSUNGOKMEN
doremersinarzu
kadir

ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM

3 posters
YazarMesaj
derinarzum
Yeni Üye
Yeni Üye

ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM Empty
MesajKonu: ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM   ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 5:10 pm

HERKESE MRB. DORE KAYIT OLACAĞIM FAKAT NET ÜZERİNDEN FORUM DOLDURDUM..BUGÜN TEL DEN DÖNÜŞ YAPTILAR BANA VE TC KİMLİK NO VE DOĞUM AY GÜN YIL OLARAK İSTEDİLER BUNLAR VERİLİYORMU SİZLER VERDİNİZMİ HERKESEDE VERİLMEZKİ KARIŞTIM BİRAZ YARDIMCI OLURMUSUNUZ?
zekicandan
Admin
Admin
zekicandan

MesajKonu: Geri: ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM   ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 2:49 pm

derinarzum demiş ki:
HERKESE MRB. DORE KAYIT OLACAĞIM FAKAT NET ÜZERİNDEN FORUM DOLDURDUM..BUGÜN TEL DEN DÖNÜŞ YAPTILAR BANA VE TC KİMLİK NO VE DOĞUM AY GÜN YIL OLARAK İSTEDİLER BUNLAR VERİLİYORMU SİZLER VERDİNİZMİ HERKESEDE VERİLMEZKİ KARIŞTIM BİRAZ YARDIMCI OLURMUSUNUZ?
tabiki onlar gerekli kayıt olman için ama yinede çalışan birine ulaşsan iyi olur yardımcı olacak birisiyle tanışman senin için iyi olur... iyi günler
mkl_merwe
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM   ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM I_icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 5:24 pm

bn izmrden liderim.tlfnda blgilerini verme.kotu bşy olcaından diil ama yuzyuze konuşarak kaydını yapmalarını saglamanı tawsye edrm

ACİLLLLL CEVAP YARDIMMMMM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FİLİNKA MİKROFİBER PÜSKÜLLÜ MOP YEDEK